Kariéra

Naše společnost má již dlouholetou tradici v oblasti dopravy a skladování. Naše zkušenosti a know-how vám umožní rozvíjet se a zlepšovat své schopnosti. Prohlédněte si volná místa ve společnosti BODOS Czechia a připojte se k nám!

Ilustrační obrázek pro nabídku Do Prahy přijmeme řidiče/ku sk. C+E na cisternové vozidlo

Do Prahy přijmeme řidiče/ku sk. C+E na cisternové vozidlo

Pravidelná práce v regionu, nepřetržitý provoz, turnusy nebo směnný provoz. Požadujeme řidičské oprávnění sk. C+E, kartu řidiče, profesní průkaz. Praxe vítána, nové zaměstnance zaškolíme. Pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo možnost i brigádní smlouvy ( DPP, DPČ). Pro zájemce mimo Prahu zajišťujeme ubytování po dobu výkonu práce. Kontakt na dispečera: Jiří Vosátka - 739 646 099

Ilustrační obrázek pro nabídku Do Benešova přijmeme řidiče/ku sk. C+E na cisternové vozidlo

Do Benešova přijmeme řidiče/ku sk. C+E na cisternové vozidlo

Pravidelná práce v regionu, nepřetržitý provoz, turnusy nebo směnný provoz. Požadujeme řidičské oprávnění sk. C+E, kartu řidiče, profesní průkaz. Praxe vítána, nové zaměstnance zaškolíme. Pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo možnost i brigádní smlouvy ( DPP, DPČ). Kontakt na dispečera: Jiří Vosátka - 739 646 099

Ilustrační obrázek pro nabídku Přijmeme řidiče/řidičku na Mezinárodní kamionovou dopravu

Přijmeme řidiče/řidičku na Mezinárodní kamionovou dopravu

Přijmeme řidiče/řidičku na Mezinárodní kamionovou dopravu. Požadujeme ŘP sk. C+E, Psychotesty, Profesní průkaz. Zájemce bez praxe zaškolíme.

Ilustrační obrázek pro nabídku Řidič v Boskovicích

Řidič v Boskovicích

Hledáme řidiče nebo řidičku na převoz materiálu mezi sklady Boskovice - Sebranice - Svitávka v třísměnném provozu. Požadujeme řidičský průkaz skupiny C a průkaz profesní způsobilosti. Možno i bez předchozí praxe - zaučíme. Nabízíme příplatky za noční směnu, v případě potřeby volitelnou pracovní dobu, výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky, penzijní připojištění, příspěvek na dětskou rekreaci a zázemí stabilní společnosti.

Ilustrační obrázek pro nabídku Práce ve skladu v Boskovicích

Práce ve skladu v Boskovicích

Každý den můžeš pracovat v nových moderních halách s nejmodernější technikou (regálové zakladače, čelní vozíky, softwarový systém pro optimalizaci skladování) a ve skvělém a stabilním kolektivu. Každý měsíc se můžeš těšit na hezkou výplatu. Pracujeme ve dvousměnném provozu, tzn. pondělí – pátek, ranní směna od 6 do 14 hod a odpolední směna od 14-22 hod. Víkendy volné. K obědu si můžeš vybrat ze 4 jídel v naší jídelně přímo v areálu firmy.